OUD HOLLANDSE KAPUCIJNENFOKKERS CLUB

Opgericht 18 januari 1959

In Memoriam Cees Schoonenberg

Een grote Zuiderling is heen gegaan, op zondag 24 april eerste paasdag is ons lid Cees Schoonenberg overleden. Cees was al geruime tijd ziek maar toch komt zo'n bericht nog onverwachts. Ik ben hem op goede vrijdag nog op wezen cees20110506zoeken in het ziekenhuis we hebben nog leuke anekdotes de revue laten passeren. Wij zijn blij dat we met gepaste trots afscheid heb kunnen nemen van een grote Zuiderling want dat was Cees een vriend waar je moeilijk afscheid van kunt nemen. Cees heeft heel veel gedaan voor de Sierduivensport maar vooral voor de Oud Hollandse Kapucijnen Club wij zijn als bestuur bijzonder trots dat wij zo iemand in ons midden hebben gehad. Wat hebben wij met z'n allen van Cees genoten hij stond letterlijk voor iedereen klaar. Ook is Cees vanwege zijn grote verdiensten voor onze club benoemd als erelid. Jarenlang heeft Cees de kar getrokken van onze club waar hij met al zijn liefde veel tijd in stak op vergaderingen, jongdierendagen en clubshows. Cees was jare lang bestuurslid van onze club ook fokte en showde hij zijn Oud Hollandse Kapucijnen en zijn Duitse Modena's op grote landelijke en internationale shows. Wij wensen je vriendin Hennie en je kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies.

Namens het bestuur en leden van de Oud Hollandse Kapucijnenfokkers Club.